PsychologiaSportStyl życia

#rozRUSZAMY – akcja branży fitness rozrusza cały kraj

Oficjalnie ruszyła ogólnopolska akcja branży fitness, której inicjatorem i pomysłodawcą jest firma A4® – Progres Dzięki Nauce. W inicjatywę angażuje się coraz więcej klubów fitness, firm sportowych, mediów oraz specjalistów i influencerów z całego kraju. Cel jest szczytny – walka z negatywnymi konsekwencjami braku ruchu i zwiększanie świadomości jego szkodliwego wpływu na zdrowie i kondycję psychiczną.


Lockdowny nie tylko zamknęły branżę fitness, ale też miliony Polaków w domach. Ruszamy się coraz mniej, a to przekłada się na szereg konsekwencji zdrowotnych i psychicznych. 

Brak ruchu jest istotnym czynnikiem ryzyka rozwoju chorób takich jak: otyłość, choroba niedokrwienna serca, cukrzyca typu 2, rak piersi, czy też rak okrężnicy. Zdrowie psychiczne również narażone jest na powstanie zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń snu, chronicznego stresu i obniżenie nastroju. 

Jak chcemy odwrócić ten trend?

Przede wszystkim przez zbudowanie świadomości problemu braku ruchu i jego skutków dla ciała i psychiki. Chcemy inspirować i podkreślać, że ruch nie wymaga dużych kosztów. A nasze działania wspieramy edukacją, która pomaga zrozumieć podstawowe kwestie i wpływa na nowy, zdrowy tryb życia. 

Chcesz wiedzieć jak dołączyć do akcji? 

Wystarczy wejść w poniższy link i zarejestrować się jako uczestnik akcji. https://rozruszamy.pl/

  • Jako firma, otrzymasz dostęp do +100 wartościowych treści (wraz z grafikami/filmami) do wklejenia na swoje kanały social media i newslettera. 
  • Jako specjalista/Influencer, możesz wspomóc akcję swoją wiedzą, udostępniając swoje treści innym i edukując odbiorców 
  • Jako pasjonat zdrowego stylu życia, otrzymasz dostęp do wartościowych treści  i inspirujące materiały, które wykorzystasz w swoim życiu codziennym

Nie zwlekaj i dołącz do ogólnopolskiej akcji wspierającej branżę fitness. Wszelkie pytania możesz kierować bezpośrednio na: wspolpraca@a4academy.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również
Close
Back to top button

Wybierz który hotel ci odpowiada
Musisz wybrać termin który chcesz zarezerwować. Oprócz tego możesz także zadać pytania lub dodać coś od siebie.

Wymień 100 punktów na 1 warrant