Bez kategoriiWiadomości

11 Międzynarodowe Targi “EKOstyl 2023” już 17–19 listopada!

Twoje Zdrowie 24 na Targach EKOstyl w Bielsku-Białej!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma, Twoje Zdrowie 24, będzie uczestnikiem 11 Międzynarodowych Targów “EKOstyl 2023”. Wydarzenie to, znane jako największe targi branżowe w Polsce południowej, odbędzie się w Bielsku-Białej, w dniach 17 – 19 listopada 2023, w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 108 w godzinach 10:00-18:00.

O Targach

Targi EKOstyl są wydarzeniem o znaczącym wpływie na promowanie ekologicznego stylu życia. Wśród eksponentów znajdują się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań i kosmetyków oraz lokalni wytwórcy i rzemieślnicy. Ponadto, prezentowane będą najwyższej jakości ekoprodukty, dbające o zdrowie klientów oraz troskę o czystość planety. Targi te cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród konsumentów, jak i przedstawicieli ekobranży.

Oferta Targowa

Na targach EKOstyl prezentowane będą różnorodne produkty, w tym zdrowa żywność, ekologiczne kosmetyki, produkty dietetyczne i zero waste, a także wyroby rzemieślnicze. Targom towarzyszy również 3 Targi EKoCanna – Produktów Konopnych, gdzie znajdą się olejki lecznicze, kosmetyki, odzież, a także różnorodne produkty spożywcze i medyczne na bazie konopi.

Atrakcje Dodatkowe

Oprócz ekspozycji targowych, uczestnicy mogą wziąć udział w konferencjach, prelekcjach i wykładach na temat zdrowego stylu życia, ekokosmetyków oraz zastosowania produktów konopnych. Będą dostępne także pokazy kulinarne i strefa kulinarna, a także Eko Przedszkole dla dzieci uczestników targów. Na uwagę zasługuje również koncert relaksacyjny “Uzdrawiająca podróż do wnętrza”.

Informacje Praktyczne

Bilety wstępu na targi kosztują 10 zł, dostępne są również bezpłatne e-bilety. Organizatorzy zapewniają dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w okolicy Hali.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko Twoje Zdrowie 24, numer 108, by poznać naszą ofertę i czerpać inspiracje do zdrowszego stylu życia. Do zobaczenia na Targach EKOstyl 2023!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button