Bez kategoriiWiadomości

11 Międzynarodowe Targi “EKOstyl 2023” już 17–19 listopada!

Twoje Zdrowie 24 na Targach EKOstyl w Bielsku-Białej!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma, Twoje Zdrowie 24, będzie uczestnikiem 11 Międzynarodowych Targów “EKOstyl 2023”. Wydarzenie to, znane jako największe targi branżowe w Polsce południowej, odbędzie się w Bielsku-Białej, w dniach 17 – 19 listopada 2023, w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 108 w godzinach 10:00-18:00.

O Targach

Targi EKOstyl są wydarzeniem o znaczącym wpływie na promowanie ekologicznego stylu życia. Wśród eksponentów znajdują się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań i kosmetyków oraz lokalni wytwórcy i rzemieślnicy. Ponadto, prezentowane będą najwyższej jakości ekoprodukty, dbające o zdrowie klientów oraz troskę o czystość planety. Targi te cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród konsumentów, jak i przedstawicieli ekobranży.

Oferta Targowa

Na targach EKOstyl prezentowane będą różnorodne produkty, w tym zdrowa żywność, ekologiczne kosmetyki, produkty dietetyczne i zero waste, a także wyroby rzemieślnicze. Targom towarzyszy również 3 Targi EKoCanna – Produktów Konopnych, gdzie znajdą się olejki lecznicze, kosmetyki, odzież, a także różnorodne produkty spożywcze i medyczne na bazie konopi.

Atrakcje Dodatkowe

Oprócz ekspozycji targowych, uczestnicy mogą wziąć udział w konferencjach, prelekcjach i wykładach na temat zdrowego stylu życia, ekokosmetyków oraz zastosowania produktów konopnych. Będą dostępne także pokazy kulinarne i strefa kulinarna, a także Eko Przedszkole dla dzieci uczestników targów. Na uwagę zasługuje również koncert relaksacyjny “Uzdrawiająca podróż do wnętrza”.

Informacje Praktyczne

Bilety wstępu na targi kosztują 10 zł, dostępne są również bezpłatne e-bilety. Organizatorzy zapewniają dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w okolicy Hali.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko Twoje Zdrowie 24, numer 108, by poznać naszą ofertę i czerpać inspiracje do zdrowszego stylu życia. Do zobaczenia na Targach EKOstyl 2023!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button

Wybierz który hotel ci odpowiada
Musisz wybrać termin który chcesz zarezerwować. Oprócz tego możesz także zadać pytania lub dodać coś od siebie.

Wymień 100 punktów na 1 warrant