SportStyl życia

Brak ruchu jako jeden z głównych czynników ryzyka śmiertelności.

Firma A4® – Progres Dzięki Nauce, zainicjowała ogólnopolską akcję branży fitness #rozRUSZAMY. W inicjatywę zaangażowało się już ponad 1000 firm, organizacji, specjalistów, influencerów, a także pasjonatów zdrowego trybu życia. 

Szacuje się, że gdyby udało się zredukować brak ruchu o 10-25%, to moglibyśmy ocalić 1-3 miliony osób rocznie na całym świecie. Pandemia i lockdown przyczyniły się do obniżenia aktywności wśród Polaków. Akcja ma na celu zwiększenie świadomości w obszarze aktywności fizycznej i jej wpływu na dobrostan fizyczny i psychiczny każdego z nas.

W ramach akcji, na początku tego miesiąca ruszyło wyzwanie na Instagramie i innych mediach społecznościowych. Użytkownicy pokazują na swoich profilach i w relacjach na instastory codzienną aktywność fizyczną w różnych formach. Spacery z psami, jogging, spacer lub jazda na rolkach i rowerze. Nominują swoich znajomych do podjęcia wyzwania. Uczestnicy na zdjęciach i filmikach używają hashtagu #rozRUSZAMY i chcą dosłownie rozRUSZAĆ Polskę. 

Więcej o akcji #rozRUSZAMY znajdziecie na profilu na Instagramie A4academy.pl 

A my, jako Patron także gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wyzwaniu. Udostępnij tę treść wśród znajomych, niech dowie się o ciekawej inicjatywie jak najwięcej osób. W końcu ruch to Twoje zdrowie 🙂

Tworzymy wspaniałą społeczność a każdy komentarz buduje naszą więź. Nie krępuj się i pisz śmiało. Odpowiadamy na każdy komentarz.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również
Close
Back to top button

Wybierz który hotel ci odpowiada
Musisz wybrać termin który chcesz zarezerwować. Oprócz tego możesz także zadać pytania lub dodać coś od siebie.

Wymień 100 punktów na 1 warrant