SportStyl życia

Brak ruchu jako jeden z głównych czynników ryzyka śmiertelności.

Firma A4® – Progres Dzięki Nauce, zainicjowała ogólnopolską akcję branży fitness #rozRUSZAMY. W inicjatywę zaangażowało się już ponad 1000 firm, organizacji, specjalistów, influencerów, a także pasjonatów zdrowego trybu życia. 

Szacuje się, że gdyby udało się zredukować brak ruchu o 10-25%, to moglibyśmy ocalić 1-3 miliony osób rocznie na całym świecie. Pandemia i lockdown przyczyniły się do obniżenia aktywności wśród Polaków. Akcja ma na celu zwiększenie świadomości w obszarze aktywności fizycznej i jej wpływu na dobrostan fizyczny i psychiczny każdego z nas.

W ramach akcji, na początku tego miesiąca ruszyło wyzwanie na Instagramie i innych mediach społecznościowych. Użytkownicy pokazują na swoich profilach i w relacjach na instastory codzienną aktywność fizyczną w różnych formach. Spacery z psami, jogging, spacer lub jazda na rolkach i rowerze. Nominują swoich znajomych do podjęcia wyzwania. Uczestnicy na zdjęciach i filmikach używają hashtagu #rozRUSZAMY i chcą dosłownie rozRUSZAĆ Polskę. 

Więcej o akcji #rozRUSZAMY znajdziecie na profilu na Instagramie A4academy.pl 

A my, jako Patron także gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wyzwaniu. Udostępnij tę treść wśród znajomych, niech dowie się o ciekawej inicjatywie jak najwięcej osób. W końcu ruch to Twoje zdrowie 🙂

Tworzymy wspaniałą społeczność a każdy komentarz buduje naszą więź. Nie krępuj się i pisz śmiało. Odpowiadamy na każdy komentarz.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również
Close
Back to top button