E-konsultacja lekarska

bez wychodzenia z domu

Zamów ekspresowo:

e-Recepta

Kontynuacja dotychczasowej terapii. Przedłużenie ważności e-recepty. Wystawienie e-recepty na nowy lek

e-Zwolnienie

L-4 dostępne w czasie 15 minut. Od razu wysyłane do ZUS-u i pracodawcy. Również na opiekę nad członkiem rodziny

e-Konsultacja

Kompleksowa konsultacja u lekarza wybranej specjalizacji, w ramach której otrzymasz pełną diagnozę. W ramach tej wizyty lekarz może stwierdzić niezdolność do pracy i wystawić e-ZLA oraz zaordynować wymagane leczenie i wystawić e-Receptę lub e-Skierowanie. Ponad 40 różnych specjalizacji.

Szybka wizyta

Szybka wizyta...

Umów się na konsultację

Imię Nazwisko

Kardiolog

5.0 / 10 opinii

Lekarz w trakcie specjalizacji w medycynie rodzinnej z kilkuletnim stażem pracy w poradniach POZ. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zna specyfikę pracy zarówno w dużym mieście wojewódzkim, jak i małych, wiejskich miejscowościach. Ciągle doskonali swoją wiedzę dzięki uczestnictwu w sympozjach i konferencjach medycznych oraz kursach specjalistycznych (np. Kurs USG Jamy Brzusznej). Charakteryzuje się wysoką empatią do swoich pacjentów. Prywatnie spełniona mama i hodowca psów rasowych.

Opinia

W moim przypadku zero problemów, 20 minut i pełna konsultacja ,wystawiona recepta, zwolnienie polecam, miła obsługa super podejście do pacjenta, pani internista Monika Szamborska pełen profesjonalizm

Imię Nazwisko

Kardiolog

5.0 / 10 opinii

Lekarz w trakcie specjalizacji w medycynie rodzinnej z kilkuletnim stażem pracy w poradniach POZ.

Opinia

W moim przypadku zero problemów, 20 minut i pełna konsultacja ,wystawiona recepta, zwolnienie polecam, miła obsługa super podejście do pacjenta, pani internista Monika Szamborska pełen profesjonalizm

E-konsultacja
krok po kroku

1. Formalności

Wypełnij formularz medyczny i zapłać

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojego stanu zdrowia i niepokojących Cię objawów. Następnie zapłać za e-konsultację.

2. Wstępna diagnoza

Czekaj na telefon od lekarza

Już w ciągu 15 minut od wypełnienia formularza, zadzwoni do Ciebie lekarz i na podstawie rozmowy z Tobą, postawi wstępną diagnozę.

3. Szybka pomoc

Poznaj zalecenia lekarza

Dowiesz się, co Ci dolega i do jakich zaleceń powinieneś się zastosować, a w razie konieczności otrzymasz e-receptę lub e-zwolnienie.

Poznaj opinie
naszych pacjentów

Aneta

Chciałam się skonsultować z dermatologiem. Mieszkam w małej miejscowości, więc zazwyczaj taka konsultacja oznacza dla mnie wyprawę do większego miasta i branie urlopu. Skorzystałam z teleporady i nie musiałam ani tracić czasu na podróż, ani wydawać dużo pieniędzy. Jestem bardzo zadowolona.

Daria

Chciałam się skonsultować z dermatologiem. Mieszkam w małej miejscowości, więc zazwyczaj taka konsultacja oznacza dla mnie wyprawę do większego miasta i branie urlopu.

Co nas wyróżnia

Twoje zdrowie to klinika online, w której masz dostęp do kadry najlepszych specjalistów, bez wychodzenia z domu i narażania siebie na ryzyko zarażenia się koronawirusem. Podczas e-wizyty możesz skonsultować wynik badania, zamówić e-receptę albo poprosić o e-skierowania.

e-konsultacja - maksimum korzyści, zero stresu

  • Dostęp do lekarzy 40 specjalizacji 24/7
  • 3 razy niższa cena od wizyty standardowej
  • Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
  • Pielęgniarka na dyżurze telefonicznym
Back to top button