E-konsultacja lekarska

bez wychodzenia z domu

Zamów ekspresowo:

e-Recepta

Kontynuacja dotychczasowej terapii. Przedłużenie ważności e-recepty. Wystawienie e-recepty na nowy lek

e-Zwolnienie

L-4 dostępne w czasie 15 minut. Od razu wysyłane do ZUS-u i pracodawcy. Również na opiekę nad członkiem rodziny

e-Konsultacja

Kompleksowa konsultacja u lekarza wybranej specjalizacji, w ramach której otrzymasz pełną diagnozę. W ramach tej wizyty lekarz może stwierdzić niezdolność do pracy i wystawić e-ZLA oraz zaordynować wymagane leczenie i wystawić e-Receptę lub e-Skierowanie. Ponad 40 różnych specjalizacji.

Szybka wizyta

Szybka wizyta...

Umów się na konsultację

Imię Nazwisko

Kardiolog

5.0 / 10 opinii

Lekarz w trakcie specjalizacji w medycynie rodzinnej z kilkuletnim stażem pracy w poradniach POZ. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zna specyfikę pracy zarówno w dużym mieście wojewódzkim, jak i małych, wiejskich miejscowościach. Ciągle doskonali swoją wiedzę dzięki uczestnictwu w sympozjach i konferencjach medycznych oraz kursach specjalistycznych (np. Kurs USG Jamy Brzusznej). Charakteryzuje się wysoką empatią do swoich pacjentów. Prywatnie spełniona mama i hodowca psów rasowych.

Opinia

W moim przypadku zero problemów, 20 minut i pełna konsultacja ,wystawiona recepta, zwolnienie polecam, miła obsługa super podejście do pacjenta, pani internista Monika Szamborska pełen profesjonalizm

Imię Nazwisko

Kardiolog

5.0 / 10 opinii

Lekarz w trakcie specjalizacji w medycynie rodzinnej z kilkuletnim stażem pracy w poradniach POZ.

Opinia

W moim przypadku zero problemów, 20 minut i pełna konsultacja ,wystawiona recepta, zwolnienie polecam, miła obsługa super podejście do pacjenta, pani internista Monika Szamborska pełen profesjonalizm

E-konsultacja
krok po kroku

1. Formalności

Wypełnij formularz medyczny i zapłać

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojego stanu zdrowia i niepokojących Cię objawów. Następnie zapłać za e-konsultację.

2. Wstępna diagnoza

Czekaj na telefon od lekarza

Już w ciągu 15 minut od wypełnienia formularza, zadzwoni do Ciebie lekarz i na podstawie rozmowy z Tobą, postawi wstępną diagnozę.

3. Szybka pomoc

Poznaj zalecenia lekarza

Dowiesz się, co Ci dolega i do jakich zaleceń powinieneś się zastosować, a w razie konieczności otrzymasz e-receptę lub e-zwolnienie.

Poznaj opinie
naszych pacjentów

Aneta

Chciałam się skonsultować z dermatologiem. Mieszkam w małej miejscowości, więc zazwyczaj taka konsultacja oznacza dla mnie wyprawę do większego miasta i branie urlopu. Skorzystałam z teleporady i nie musiałam ani tracić czasu na podróż, ani wydawać dużo pieniędzy. Jestem bardzo zadowolona.

Daria

Chciałam się skonsultować z dermatologiem. Mieszkam w małej miejscowości, więc zazwyczaj taka konsultacja oznacza dla mnie wyprawę do większego miasta i branie urlopu.

Co nas wyróżnia

Twoje zdrowie to klinika online, w której masz dostęp do kadry najlepszych specjalistów, bez wychodzenia z domu i narażania siebie na ryzyko zarażenia się koronawirusem. Podczas e-wizyty możesz skonsultować wynik badania, zamówić e-receptę albo poprosić o e-skierowania.

e-konsultacja - maksimum korzyści, zero stresu

  • Dostęp do lekarzy 40 specjalizacji 24/7
  • 3 razy niższa cena od wizyty standardowej
  • Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
  • Pielęgniarka na dyżurze telefonicznym
Back to top button

Wybierz który hotel ci odpowiada
Musisz wybrać termin który chcesz zarezerwować. Oprócz tego możesz także zadać pytania lub dodać coś od siebie.

Wymień 100 punktów na 1 warrant